Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Kanal A: İngiltere'yi kana bulayan canlı bombanın kimliği belli oldu!

selimtas63
Mesaj: 14

Kanal A: İngiltere'yi kana bulayan canlı bombanın kimliği belli oldu!

Mesaj#1 » 2017 May 27 18:38

İngiltere'deki terör saldırısını düzenleyen DEAŞ'lı canlı bombanın 23 yaşındaki Salman Abedi olduğu açıklandı.

İngiltere'deyi kana bulayarak 22 kişinin ölümüne neden olan DEAŞ'lı teröristin kimliği belli oldu. Canlı bombanın 23 yaşındaki Salman Abedi olduğu bildirildi. Yetkililer, İngiliz vatandaşı olduğu üzerinde duruyor.

TERÖRİSTİN KONSERDE ÖLDÜĞÜ TESPİT EDİLMİŞTİ

İngiliz polisi, Manchester'daki konser alanında 22 kişinin hayatını kaybettiği patlamanın bombalı intihar saldırısı sonucu meydana geldiğini ve ölenler arasında çocukların da olduğunu açıklamıştı.
Manchester polis müdürü Ian Hopkins, "Saldırganın konser alanında öldüğünü teyit edebilirim. Saldırganın taşıdığı ev yapımı patlayıcı cihazın infilak ettirmesi sonucu bu katliamı yaşadık" demişti.

MAY, "FAİL BİLİNİYOR" AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

İngiltere Başbakanı Theresa May, ülkesini kana bulayan saldırının ardından açıklamalarda bulundu. May, " İngiltere polisi, Manchester'daki saldırının failinin kimliğini bildiğine inanıyor" demişti..

SALDIRIYI DEAŞ ÜSTLENDİ

Rus haber ajansı TASS, Irak basınına dayandırdığı haberinde terör örgütü DEAŞ'ın sosyal medyadan yayınladığı videoyla Manchestar'daki saldırıyı üstlendiğini duyurdu. Irak'ta yayım yapan Akbar gazetesi, DEAŞ'ın saldırı bir videoyla üstlendiğini yazdı. Başbakan Theresa May başkanlığında güvenlik komitesi COBRA kısa süre içinde toplanıyor.

"YALNIZ KURT" İHTİMALİ DEĞERLENDİRİLİYOR

Teröristin bombayı evde hazırladığı, patlama sonrası ortaya çıkan çivi ve şarapnel parçalarından ortaya çıkarıldı. Saldırganın 'yalnız kurt' olduğu ve terör örgütünden bağımsız hareket ettiği öne sürüldü.

http://www.kanalahaber.com/haber/dunya/ingiltereyi-kana-bulayan-canli-bombanin-kimligi-belli-oldu-360010/
http://www.kanala.com.tr/default.php

“Diziler / Programlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt