Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Beyaz Eşya Firması Tavsiyesi

ledavrupa
Mesaj: 63

Beyaz Eşya Firması Tavsiyesi

Mesaj#1 » 2022 Nis 29 16:53

Elektrikli ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön veren Termikel markası, bugün ülkemizin yanında, dünyanın 60’a yakın ülkesindeki evlere ulaşıyor.
Fırın ve ocak konusunda edindiği tecrübe ve teknik bilgi birikimi ile sektörde birçok üreticinin örnek aldığı Termikel ürünleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Sahiplendiğimiz markamız ile birlikte yeniden yapılanmamız sonucunda, yılların tecrübesi ile bundan sonraki ana yatırım alanımız AR-GE ve tasarım olacaktır. "Yeni nesil üretim” stratejimiz ile hedefimiz, büyümek ve ürün yelpazemizi sürekli geliştirmektir.
Termikel Beyaz Eşya olarak, müşterilerimize her zaman samimi ve çözüm odaklı hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Türkiye genelinde 444 0 493 numaramızdan, haftanın 6 günü, 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.Satış sonrası hizmetler işletimi konusunda geliştirmiş olduğumuz yazılım ile işleri kolaylaştırıyor, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlıyoruz.

Site: https://www.termikel.com.tr/ :)

“Herşeyle İlgili” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt