Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

İkinci El Yatak Odası Alanlar

nullsix
Mesaj: 2614

İkinci El Yatak Odası Alanlar

Mesaj#1 » 2020 Eki 17 12:33

İkinci El Yatak Odası Alanlar

İkinci el yatak odası alanlar olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimizin elden çıkarmak istediği yatak odalarını değerinden bir fiyat vererek edinmektedir.

Müşterilerimizin yatak odalarını değerinden bir fiyata edinerek hem bütçelerini hem de konforlarını desteklemek temel hedefimizdir. İsrafın önlenmesinin yanında günümüzde bütçemize katkı sağlamak da çok kıymetliyken bu hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Resim

Bizler firma olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyor ve geri dönüşlere karşı özenli hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin alışverişimizden menün olması bizim için çok önemli olduğundan müşterilerimizle iletişimimiz konusunda da çok özenli hareket etmekteyiz. Her müşteriye ayrı ayrı kıymet veren firmamız müşteri odaklı hareket ederek hiçbir müşteriyi mağdur etmeme konusunda özenli davranmaktadır.

İkinci El Yatak Odası Alanlar Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Müşterilerimizin alışverişimiz konusunda memnuniyetini ve geri dönüşlerini önemseriz.

Müşterilerimizin maddi anlamda ne beklediğini bilip memnuniyetlerini sağlamak temel amacımızdır. İkinci el yatak odası alanlar olarak müşteri odaklı alışveriş yapmaya özen gösterir, her müşterimize ayrı ayrı değer veririz. Kullanılmayan, elden çıkarılmak istenen yatak odalarını edinerek müşterilerimizin bütçesine katkı sunmaktan gurur duyarak bu işi sürdürmekteyiz.

Eşyalara uygun fiyat belirleyerek her iki taraf için tatmin edici, iyi bir alışveriş sağlamak hedefindeyiz. Müşterilerimizin memnun olması ve kullanmadıkları yatak odası eşyalarını değerlendirip nakit paraya çevirmesi firmamız için oldukça değerlidir.


İletişim

Müşterilerimizin firmamıza güven duyması bizim için çok önemlidir bu nedenle müşterilerimize karşı her zaman her saat aralığında kolaylıkla ulaşılabilir olmaya özen gösteriyor ve geri dönüşleri önemsiyoruz.

Web sitemizden https://www.esyaalanyer.com/ikinci-el-mobilya-alanlar-ankara/ her zaman bize kolaylıkla ulaşabilir eşyalar konusunda yardım isteğinde bulanabilir, fikir ve fiyat alabilirsiniz.

Müşterilerimiz için her zaman iletişime hazırız. Her daim ulaşılabilir olmaya özen gösteriyor ve müşterilerimizin sorularını en kısa zamanda yanıtlamaya gayret ediyoruz.

Arslan Spot 2.El Eşya Alım Satım

Web: www.esyaalanyer.com

Tel: 0 535 743 62 64
Tel: 0 543 264 32 06
Adres: İtfaiye Meydanı Yenice Sok.
No:17, Ulus, Altındağ, Ankara

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 11 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt