Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

İngilizce Öğrenmek

thecreeper
Mesaj: 1543

İngilizce Öğrenmek

Mesaj#1 » 2021 Şub 22 18:13

Dünya dilleri arasında en çok konuşulan 7. lisan olarak bilinen Rusça'nın, öğrenimine birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosuyla birçok alanda eğitim sağlayan Seslial; Rusça öğrenmek de eğitim sağlamaktadır. Hemen hemen her bütçeye uygun olacak şekilde Rusça eğitim setleri bulunmaktadır. Seslial'da Rusçayı daha iyi ve daha net anlamanız amacıyla görüntüler HD kalitesinde sizlere sunulmaktadır. Bu HD kalitesi sayesinde hiçbir ayrıntıyı atlamadan daha anlaşılır bir öğrenim süreci geçirebilirsiniz. Bu Rusça eğitim setlerine internet sitemizi inceleyerek kolay bir şekilde ulaşabilir ve bütçenize en uygun olan eğitim setini satın alarak rahatlıkla Rusça öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu eğitim setleri sıfırdan başlayanlara yönelik olarak hazırlanmıştır. Yani hiç temeliniz olmaması Rusça öğrenmenize engel olmamaktadır.

Rusça Öğrenmenin Önemi
Ülkemizde turizm sektörü alanında ve ithalat- ihracat alanı gibi alanlarda Rusça sıklıkla kullanılmaktadır. Turizm sektörüne baktığımızda ülkemize her yıl binlerce Rus turist gelmektedir. Bu sektörde çalışanlar için Rusça öğrenimi zorunlu hale gelmektedir. Yine aynı şekilde ticarette de bu durum geçerlidir. Çünkü Rusya ile aramızda güçlü bir ticaret ağı bulunmaktadır. Gerek ithalat gerekse ihracat bu ticaret ağının bir parçasıdır. Dolayısıyla bu ticaretle uğraşan kişilerin Rusça öğrenmesi işlerin daha da kolaylaşmasına yardımcı olmaktadır. Rusça konusunda Seslial olarak sizlerin en büyük destekçisiyiz. Daha iyi bir gelecek için bizi tercih edebilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 15 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt