Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

1. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı

bunge
Mesaj: 113

1. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı

Mesaj#1 » 2019 Kas 28 20:12

Okula yeni başlayan 1. sınıf öğrencileri için ilk yarıyıl tatili gelmek üzere. 15 günlük yarıyıl tatili henüz yeni öğrenmeye başlayan çocuklarımızın okulda tam anlayamadıkları konuları pekiştirmeleri için çok güzel bir fırsat. Öğretmen Evde 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı seti ile çocuklarınıza verimli bir tatil planlayabilirsiniz. Tabi ki çocukların dinlenme ve eğlenme zamanlarını göz önünde bulundurarak, okul eğitimi verir gibi değil, tamamen eğlenmeye ve hayal gücünü geliştirmeye yönelik bir şekilde okulda öğrendiklerini pekiştirmek gerekir. Bunun için piyasada eşi bulunmayan Öğretmen Evde 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı seti en iyi çözümü sunar.

Hikaye kitapları ile çocukların ilgisini çekecek şekilde kaliteli görseller, canlı renkler ve kaliteli baskılarla hazırlanan 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı çocuğunuzun becerilerini geliştirmeye de yardımcı olacaktır. Hem kitap sevgisini çocuklara kazandırmak hem de okulda öğrendiklerini pekiştirmek için 1. sınıf yarıyıl tatil kitabı satın alabilirsiniz.

1. sınıf yarıyıl tatil kitabı satın almak için ilkokulmarket.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt