Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

3D Duvar Kağıdı My Stil Home’da

is_for_you
Mesaj: 252

3D Duvar Kağıdı My Stil Home’da

Mesaj#1 » 2020 Kas 21 16:06

Resim

3D Duvar kağıdı son yıllarda hanımlar tarafından oldukça talep edilen ürünler arasında yer almaya başladı. Kendinden yapışkanlı, taş desenli, 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları My Stil Home şirketinde oldukça ekonomik olarak sunulmaktadır.

3D Duvar Kağıdı Modelleri
3D duvar kağıdı modelleri arasında çocuk odası, manzara, Atatürk, Telefon, Mutfak için, tv arkası, taş desen, 3d Çiçekli, Cafe 3D, tuğla desenli,3d Bjk, Kurt, tv ünitesi, kişiye özel, sticker, yatak odası için, 3d akvaryum modelleri
yer almaktadır.

Duvar kağıtları yapılan odaya, işyerine, yatak odasına, oturma odasına güzellik katar. Orada bulunan insanların içi açılır. Hele çocuk odasında ise bunlar, çocukların hayal dünyasına renk katar. Duvar kağıdı 3d, çocukların sağlığına en ufak bir zarar vermez. Taş desenli, kendinden yapışkanlı modellerde dahi sağlık açısında problem yaşamazsınız.
Modellerimiz oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Beğendiğiniz ve istediğiniz modelleri şirketimiz My Stil Home’a ilettiğiniz takdirde hemen sizinle iletişime geçip, uygun fiyatlarla evinize, işyerinize, odanıza renk katarız. Gerçeğe yakın görünümü ile herkesin dikkatini çeken 3d duvar kağıdı modelleri kişiyi farklı dünyalara götürüyor.

Kaynak:https://mystilhome.com/3d-duvar-kagidi

My Stil Home iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Telefon: +90 (216) 311 89 64
Telefon: +90 (553) 304 28 86


https://www.facebook.com/mystilhome/
https://www.instagram.com/mystilhome/
https://tr.pinterest.com/mystilhome/

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt