Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Ankara’da İkinci El Eşya ve Spot Eşya Satışı

nullsix
Mesaj: 2614

Ankara’da İkinci El Eşya ve Spot Eşya Satışı

Mesaj#1 » 2020 Eki 17 12:57

Ankara’da İkinci El Eşya ve Spot Eşya Satışı


Ankara dışına Tayininiz çıktı ve evde bulunan 2.El eşyaları satmak mı istiyorsunuz? Eşyaları taşımak çok masraflı bir iştir. Eşya taşımak için uygun nakliyat firması bulmak fiyatta günde anlaşmak, eşyaları kırmadan dökmeden taşımak çok zor süreçlerdir. Tüm bu süreçlere katlanmak için eşyanızın çok olması ve yeni olması gerekir. Eşyaları taşımak için vereceğiniz nakliyat parasına bir çok eşyanızın sıfırını alabilirsiniz.

Resim

Ankarada hizmet veren tüm ikinci el ve spot eşya firmaları için itfaiye meydanı ikinci el eşya web sitesine bakabilir ve ikinci el eşyacılara mobilyadan beyaz eşyaya kullanılabilir tüm eşyalarınızı değerinden adresinizden satabilirsiniz.Ankara'da ikinci el eşyanıza bizden daha iyi fiyat veren bir spot mağaza bulamazsınız. Çünkü taşıma işinden tutun montaj işine kadar bütün birimlerimiz kendi personelimizdir. Bu yüzden eşyalarınızı ederinde almaya gayret gösteriyoruz. Mağaza olarak ölücü olan kişilere hayat boyu esefle bakmışız hiçbir zaman ölücü olmadık. Müşterilerimizi memnun etmek adına karımızı her zaman minimum düzeye indirdik.

Resim

2 El eşyalarınızı satmak istiyorsanız itfaiye meydanı web sitesi size istediğiniz sonucu verecektir. Web sitemizde bulunan firmaların tamamı kendi alanlarında uzman olup, müşteri memnuniyetine önem vererek hep doğru alışverişler yapmış yerlerdir. Hemen hemen itfaiye web sitesi üzerindeki tüm firmalar whatsapp kullanmaktadır ve bu aracılık ile firmalar ile bağlantıya geçebilirsiniz. Firmalara mobil telefonları aracılı ile whatsapp ile ulaşarak numaralarını üzerinden aldığınızı ve satmak istediğiniz ikinci el eşyaların fotoğraflarını yollayın firma sahipleri size en hızlı şekilde fiyat sunsun ve eğer sizde fiyatı beğenirseniz eşyacılar kapınıza kadar gelip nakliye aracı ve hamallar ile tüm eşyalarınızı nakit ödemesini yaparak alıp gitsinler.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt