Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

nullsix
Mesaj: 3106

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

Mesaj#1 » 2022 Eyl 05 11:20

Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?
Benim bilgisayar hangi oyunları kaldırır? Bu soru günümüzde herkes tarafından merakla sormaktadır. Ancak bu sorunun yanıtı bilgisayarlara farklılık gösterir. Eğer kısa sürede çözüm bulmak istiyorsanız PC Game Benchmark, Technical City ve System Requirements Lab kullanılabilir.
Bunların hepsi kolay bir kullanışa sahiptir. Temel olarak bilgisayarınızı inceler ve buna göre söz konusu oyunun oynanıp oynanmayacağını gösterir. Buna göre yükleyerek daha iyi şekilde oynayabilirsiniz. System Requirements Lab için sitesine girebilir, ardından da ilgili metin kutusuna oyunu yazabilirsiniz.
Can You Run It butonuna tıkladıktan sonra kısa sürede sonuçları görmeniz mümkündür.
PC Game Benchmark
PC Game Benchmark da benim bilgisayar hangi oyunları kaldırır diyen kişilerin kullanabileceği bir kaynaktır. Bunun için kendi sitesine girmeniz, ardından da ne çalıştırabilirim sayfasına gidilmelidir. Ardından da,
1. Processor,
2. Graphics Card,
3. RAM Bellek bilgileri girilir.
Son olarak da what games can my PC run? Butonuna tıklanır. Açılan sayfa hangi oyunlara girebileceğinizi liste haline size gösterecektir.
Technical City
bilgisayarım hangi oyunları kaldırır diyorsanız, buna yönelik olarak Technical City de kullanılabilir. Bunun için kendi sitesine girdikten sonra herhangi bir video oyunu seçilmelidir. Ardından da bilgisayarınızın işlemci, ekran karı ve RAM bellek bilgileri girilir.
Arama yaptığınız gibi ilgili oyunun çalışıp çalışmayacağını anında bulmanız, buna göre indirmeniz mümkündür.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt