Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Bilim ve Teknolojinin Adresi

thecreeper
Mesaj: 696

Bilim ve Teknolojinin Adresi

Mesaj#1 » 2019 Mar 09 18:44

Bilim ve tekno, merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz, bilime ışık tutan konulara ışık tutacak ve sizi aydınlatacak bir sitedir.
Son zamanların en popüler bilim sitesi olan Bilim ve Tekno, bilim ve teknoloji ışığında bir yaşam geçirmenizi sağlayan bir sitedir. Teknolojik gelişmeleri daha yakından takip etmek ve bilime dair merak ettiklerinizi öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken bilim ve tekno sitesini düzenli olarak takip etmek ve yayınlanan çalışmaları okumaktır. Bilime dair her şeyi bulabileceğiniz bilim ve tekno aynı zamanda dünya üzerinde yaşanan teknolojik ve bilimsel gelişmelere ışık tutacak sizi bu konularda aydınlatacaktır. Bilime ve teknolojiye ilgisi olanlar, kuantum fiziği hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler aradıkları her şeyi bu sitede rahatlıkla bulabilecekler.

Bilime Dair Her şey
Bilime dair her şeyin bulunduğu bu bilim sitesinde epifiz bezinden tutun valsalva manevrasına kadar merak ettiğiniz her şeyi öğrenme imkânı yakalarsınız. İlgi alanınız her ne olursa olsun, merak ettiğiniz her şeyi öğrenecek aynı zamanda uzay, sağlık, elementler, bilim, teknoloji ve güncel haberler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bilim ve tekno en çok okunan haberleri arasında megalodon yer almaktadır. Megalodon bundan yüzyıllar önce yaşadığı düşünülen ve nesli tükendiği varsayılan insanın yaklaşık on katı büyüklüğü olan okyanusta balinalarla beslenen bir hayvandır.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt