Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Cinpaketim ile Dünyanın Öbür Ucundan Alışveriş Yapmak cinpaketim.com

BazKriz

Cinpaketim ile Dünyanın Öbür Ucundan Alışveriş Yapmak cinpaketim.com

Mesaj#1 » 2018 Eyl 17 12:05

Pek çok insan yurt dışı alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapmak istemektedir. Özellikleri Çin siteleri arasında en popüler olan Aliexpress alış veriş sitesi üzerinden alışveriş gerçekleştirmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmakta. Ancak insanlar verilen siparişin geri gelmeyeceğini umara bir takım tedirginlikler yaşamaktadır. Bu kapsamda Cinpaketim adresimiz aracılığı ile Çinden alışveriş siteleri üzerinden sipariş vereceğiniz herhangi bir ürünün kargo işlemleri ile uğraşmadan uygun kargo ücretleri ile satın alabilirsiniz.
Cinpaketim.com Şirketi Hakkında
2015 yılında e-ticaret alanında hizmete başlayan Cinpaketim alışveriş sitemiz 2008 yılında kurulmuş olan Paketim Grup Llc bünyesinde hizmet sunmaktadır. Öte yandan e-ticaret sektöründe uzun yıllardır hizmet vermenin deneyimini müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Aynı zamanda e-ticaret alışveriş siteleri içerisinde bizi tercih eden değerli müşterilerimiz ile faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde büyük bir hız içerisinde gelişim göstermekteyiz.
Çinpaketim.com'dan Nasıl Sipariş Verebilirim?
Çin'e kargo sağlayan herhangi bir alışveriş sitesinde beğendiğiniz ürünü satın almak istemeniz halinde, ürünün linkini URL adresi kısmına kopyalayarak aratın ve hemen al butonuna basın. Sipariş vermek istediğiniz ürünün havale ya da EFT yöntemi ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınız ile taksitlendirme seçeneğini tercih edebilirsiniz, cinpaketim.com şirketi olarak 3 ay taksitle ödeme seçeneği de sunmaktayız. İlgili siparişleriniz bize ulaştıktan hemen sonra kargo fiyatını karşılamanızdan sonra ürününüz size teslim edilmek üzere en kısa zamanda yola çıkacaktır. Aynı zamanda herhangi soru ya da yardım ihtiyacınız için destek@cinpaketim.com üzerinden e-posta gönderebilir, sitemiz üzerinde yer alan iletişim numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Giriş  •  Kayıt