Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

CTP Izgara Firması

bunge
Mesaj: 113

CTP Izgara Firması

Mesaj#1 » 2020 Şub 08 20:19

Karen Kompozit olarak Türkiye piyasasında polyester ctp ızgara üretimi yapmaktayız. 2007 yılından beri yapı, inşaat sektöründe başarılı hizmetlerimizde mutlu müşteri kitlemizi arttırmaktayız. Ctp ızgara firması Karen Kompozit farkıyla sizin de ctp ızgara ihtiyaçlarınız için en etkili çözümleri üretmeye hazırız.

CTP Izgaralar, cam elyaf, reçine kimyasal katkılar ve pigment ile üretilir. CTP Izgaralar, hafif, anti-korozif, kimyasal ve mekanik dayanımı yüksek malzemelerdir. Hafif, korozyona dayanıklı olma, darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahip, ısı yalıtımı yapan, kaymayan ve alevleri geciktirme gibi özellikleri olan Kompozit ızgara, CTP ızgaralar hayatımızın hemen her alanında bulunmaktadır.

Fabrika, endüstriyel tesisler, petrol istasyonları, evler, toplu konutlar, sokaklar gibi birçok alanda CTP ızgaralar kullanılmaktadır. Hayatımızın her yerinde bulunan bu CTP ızgaraların güvenilir ve yüksek teknolojili üretimine ihtiyaç vardır. Türkiye’nin CTP ızgara firması Karen Kompozit piyasanın en iyi ürünlerini üretir.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt