Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Deepnote Youtube kanalı

enesk001
Mesaj: 103

Deepnote Youtube kanalı

Mesaj#1 » 2021 Eyl 05 01:38

YouTube, bir video barındırma sitesi. Merkezi San Bruno, California, ABD'de. Halen Google'ın bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Bu web sitesi, kullanıcılara video indirme, görüntüleme ve paylaşma olanağı sağlar. İş kullanıcıları ve medya, WebM, H.26 ve Adobe Flash Video teknolojilerini kullanarak kullanıcı tarafından oluşturulan videoyu görüntüler. Video klipler, TV klipleri, müzik videoları, video blogları, kısa orijinal videolar ve eğitim videoları gibi içerikler genellikle yayınlanır.
Deepnote youtube kanalı ise bu sitenin içerisinde bilim, tarih, mitoloji gibi alanlarda videolar çekmektedir. Bu kanalı takip ederek hem genel kültürünüzü artırabilir hem de kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Bu kanalın tarzına ve içeriklerine biraz örnek vermek gerekirse daha çok ikinci dünya savaşı ve bilim alanında içerik üretmektedir. İçerik olarak ise Evrim Ağacı youtube kanalına benzemektedir.

Direkt Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UC7YY1Z ... irmation=1

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 21 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt