Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Dolandırıcı Medyumlar Listesi

rree64
Mesaj: 53

Dolandırıcı Medyumlar Listesi

Mesaj#1 » 2019 Tem 08 22:07

Dini bilgi ve ilim sahibi çok sayıda hoca olduğu gibi internet üzerinde dolandırıcı medyumlar da var. Bu kişiler insanların dini duygularını tamamen çıkar amacıyla kullanıyor ve her gün onlarca kişiyi kandırıyor. Manevi anlamda zor durumda olan ve sıkıntılarından kurtulmak isteyen insanların çaresizliğini fırsat bilen bu insanlar sahtekar medyumlar olarak internette çok fazla şikayet ediliyor. Genellikle bir internet sitesi açan ve buradan yaptıkları işlemler hakkında bilgi veren birkaç tane de kendisi hakkında olumlu yorum yazan sahte hocalar, dini kendilerine alet ediyor.

Sahtekar Medyumlar hakkında internet üzerinde çok sayıda şikayet olduğunu göreceksiniz. Bu kişiler internet sitesinden sahte yorumlar yapan ve çok iyi bir medyum olduğunu iddia ediyorlar. Aslında ise tamamen dolandırıcılık amacıyla bu tür işlemler yapmaktalar. Genellikle bu kişilerin mağduru olan parasını gönderdiği halde herhangi bir işlem alamayan ya da işlem aldığı halde sonuç alamayan çok sayıda insan var. İnternet üzerinde bulduğunuz böyle hocalara itibar etmeyin ve kesinlikle paranızı teslim etmeyin.

https://www.sahtekardolandiricimedyumlar.com

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt