Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Dora Spa Masaj

thecreeper
Mesaj: 1471

Dora Spa Masaj

Mesaj#1 » 2020 Kas 19 17:13

Spa ve masaj hizmetleri bir zamanlar lüks bir aktivite olarak görülürken, günümüzde herkes tarafından ulaşılabilen bir hizmet olarak dikkat çekmektedir.

Aktif olarak hizmet vermeye devam eden İcon spa masaj tesisimiz, aynı kalitedeki hizmetleri ihtiyaç duyan veya talep eden herkesi ulaştırmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyet göstermek için gereken tüm ruhsat ve belgelere sahip olan tesisimiz, çalışma ekibini oluştururken hem müşteri memnuniyetini anlayan hem de bu işi yapmak için gerekli sertifika ve eğitimlere sahip olan kişileri tercih etmiştir. Bunun en büyük sebebi, zaten yeterli stres içerisinde olan misafirlerimizin rahatlamak ve huzur bulmak için geldiği tesislerimizde, hiçbir sorun ile karşılaşmadan mecidiyeköy spa masaj hizmetlerimizle konfor ve rahatlık içinde aradıkları dinginliğe ulaşmalarını hiçbir şeyin engellememesini istememizdir.

Şişli Spa Masaj
Şişli spa masaj tesisimiz sauna, Türk hamamı, Uzakdoğu masaj türleri gibi faaliyet gösterdiği sektörlerde alakalı aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti bambaşka bir ayrıcalık ile sizlere sunmaktadır. Tesisimiz sunduğumuz ayrıcalıklı ve eşsiz hizmetlerimiz ile aynı zamanda ruhunuzu ve bedeniniz için bir rehabilite merkezi olmaktadır. Yaşamanın tadına tekrar varmanız ve yaşam kalitesini yükselterek, eski yaşam enerjinize sahip olmanız için Osmanbey spa masaj tesisimiz sizlere kapılarını açmaktadır. Unutmayın bu dünyada sizden daha kıymetli hiçbir şey yok. Kendinize hak ettiğiniz değeri vermeniz için sizleri tesisimize davet ediyoruz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt