Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Düğün Davetiyesi

bunge
Mesaj: 80

Düğün Davetiyesi

Mesaj#1 » 2018 Mar 10 23:21

Düğün davetiyesi evlenecek çiftlerin ömür boyu saklamak isteyecekleri en önemli ayrıntılardan biridir. Düğüne çağırılmak istenen kişiler ve yakın çevreye dağıtılan davetiyelerin elden teslim edilmesi daha makbuldür. İnsanlara değer verildiklerini ve mutlu günlerinde yanlarında görmek istediklerini düğün davetiyesi ile bildirirler. Bu kadar önemli anlamlar barındıran düğün davetiyesi seçimi de oldukça önemlidir.

Düğün davetiyesi tasarımları kimi zaman özel olarak yapılsa da çiftlere seçim kolaylığı sağlamak amacıyla yaratıcı hazır tasarımlar da bulunmaktadır. Farklı, özenli, eğlenceli, romantik, yaratıcı düğün davetiyesi modelleri arasında en güzel olanlar ise Hayaller Dükkanı firmasında bulunmaktadır.

Sizler de düğününüzde sevdiklerinize ömür boyu unutamayacakları anılar bırakmak istiyorsanız http://dugun.hayallerdukkani.com.tr/ adresinde bulunan modellere göz atabilirsiniz.

Resim

dugun.hayallerdukkani.com.tr

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Giriş  •  Kayıt