Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Ek İş Nasıl Yapılır?

nullsix
Mesaj: 2486

Ek İş Nasıl Yapılır?

Mesaj#1 » 2019 Kas 27 21:33

Ek İş Nasıl Yapılır?

Ek iş nasıl yapılır? Ek iş yaparak kaç para kazanabilirim? Ek iş yapabileceğim iş kolları nelerdir? Hangi ek işi yaparak ne kadar kazanabilirim? Hangi iş hangi özellikleri gerektirir? Hangi iş para kazandırmaz? Hangi iş bize zaman kaybettirir? Hangi iş bize para kaybettirir? Uzak durmamız gereken iş kolları nelerdir? Sermaye gerektiren işler nelerdir? Sermayesiz yapabileceğiniz işler nelerdir? Hangi işler bize göre? Hangi işler bize ters? Tüm bu konularda bilgi sahibi olmak ve doğru bilgiye ulaşmak için hemen siz de herkes gibi Morfikirler.com internet adresimizi kullanın.

Morikir sitesi olarak sizlere birkaç ek iş önereceğiz. Bu işleri yaparak ciddi manada para kazanabilirsiniz. İlk önereceğimiz iş makale yazarlığıdır. Bu işi yapabilmek için sahip olmanız gereken internet bağlantılı bir bilgisayardır. On parmak hızlı yazılar yazabiliyorsanız, duygu ve düşüncelerinizi çok güzel ifade edebiliyorsanız, okumayı ve araştırmayı seviyorsanız, Türkçe dilbilgisi, noktalama, imla ve anlatım bozukluğu gibi konularda bilgi sahibiyseniz bu işi yapabilirsiniz. Peki makale yazarak günde kaç para kazanabilirsiniz? Hemen bunu da açıklayalım. Günde 400 kelime 1 makale yazarak 6 lira kazanabilirsiniz. 1 makaleyi 15 dakikada yazabilirsiniz. 1 saatte 24 lira kazanç elde edebilirsiniz. Günde 3 saat iş yaparak günlük 72 lira kazanç elde edebilirsiniz. 30 gün boyunca günde 3 saat yazarak ayda 2200 lira kazanç elde edebilirsiniz.

Makaleyi nerede satarım? Makaleyi webmaster forum sitelerinde satabilirsiniz. Buralara her gün web sitesi sahipleri gelip web siteleri için makale alımı yaparlar. Siz de makale yazarlığı yapmak için r10.net ya da wmaraci.com gibi webmaster sitelerini kullanabilirsiniz.

Hangi konularda makale yazmalıyım? Makale yazım konusunda en çok tercih edilen konular; sağlık, ekonomi, eğitim, tanıtım yazısı, edebiyat, tarih, gezi ve teknoloji alanlarıdır.

Makale yazarken nelere dikkat etmeliyim? Hemen bu konuyu da açıklayalım. Makale yazarken özgünlük önemlidir. Yazınızın içinde kopya içerik bulunmamalıdır. Yazıyı kendi anlatımınızla yazmanız gerekir. Makale seo uyumlu olmalıdır. Makale içinde anahtar kelime dağılımına dikkat etmelisiniz. Makalede yazım imla ve noktalama hataları olmamalıdır. Makaleler akıcı bir dille yazılmalıdır. Makalelerde 1 alt başlık ev en az 2-3 alt başlık olmalıdır. Makaleler paragraflara ayrılmalı ve her makalede mutlaka giriş gelişme ve sonuç bölümleri olmalıdır.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 2 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt