Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Erp Programı Satın Alabileceğiniz Güvenilir Firmalar

sehrazate
Mesaj: 35

Erp Programı Satın Alabileceğiniz Güvenilir Firmalar

Mesaj#1 » 2019 Nis 10 19:07

Resim

Erp programı'nı duymuşsunuzdur diye düşünüyoruz, kaynakların planlanması ve yönetilmesi (kurumsal kaynak planlaması) anlamına gelen ve şirketlerin firmaların kuruluşların enbaşından en sonuna kadar her açıdan sahip olduğu aktivasyonları ve operasyonları kayıt altına alarak tek bir yönetim elinde toplanabilmesini sağlayan programdır. Erp programını finans kaynağının ve mali kaynakların yönetilmesi gibi işlevsel açıdan düşünebileceğiniz üzere muhasebe kaynaklı olarak da düşünebilirsiniz.

Erp programının size katacağı birinci etki Zamandan tasarruf etmeniz ve elinizde biriken bilgilerin doğru şekilde ve çakışmadan biraraya getirebilmenizi sağlıyor. Erp yazılımları bilgisayarın donanım gibi fonksiyonlarını kullanarak idare edilen bir yazılım türüdür ve tüm dünyada kullanılmakta olan bir programdır.

Erp programı satın almak istiyorsanız ve güvenilir erp yazılımı satan firma arıyorsanız size önerimiz tabiiki https://mavvo.com.tr olacaktır çünkü müşterileri tarafından çokdefa referans olarak gösterilmekte olup portföyleri de çok sağlam.

Kaynak: https://bit.ly/2Gee6KA

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt