Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Geri Dönüşümlü Plastik Hammadde Üretimi

thecreeper
Mesaj: 1542

Geri Dönüşümlü Plastik Hammadde Üretimi

Mesaj#1 » 2021 Şub 22 22:13

Mtm plastik olarak granül üretimi ve plastik hammadde üretimi için bizimle iletişime geçebilir, üstün bir hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, müşteri portföyü geniş olan plastik hammadde sektöründe birçok firmaya hizmet veren ve Türkiye'nin dört bir yanına hizmet sunan firmaların başında gelmektedir. Bununla birlikte birçok ülkeye de ihracat yapan firmamız, birinci sınıf hizmet sunmakta ve birçok üreticiye hizmet vermektedir. Başta otomotiv yan sanayi olmak üzere, damla sulama sistemleri, boru üreticileri, poşet üreticileri, bahçe mobilyaları üreticileri aynı zamanda oyunca üreticileri de firmamızdan hizmet almaktadır. Firmamız granül imalatı da yaptığından dolayı bu sektörler tarafından tercih edilmekte ve dilediğiniz renklerde granül üretmektedir.

Granül Üretim Hizmeti
Firmamız birinci sınıf granül üretmekte ve birçok sektöre hizmet sunmaktadır. Avrupa teknolojilerini ülkemize kazandıran, ileri teknoloji üretim yapan bir firma olarak sizlere en kaliteli ve en üstün hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamız, plastik hammadde üretiminde önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Alanında uzman ekibimiz, tüm işlemleri büyük bir hassasiyetle yürütmekte ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. En yüksek kaliteyi sunmak için bununla birlikte tüm faaliyetlerin yürütülmesi için sizlere gereken desteği sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Çevre politikalarımız gereği geri dönüşeme ve plastik hammaddelerin üretimindeki noktalara önem veren firmamız, sürdürülebilir bir kalkınma için üstün bir hizmet sağlayacaktır.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt