Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Gümrüksüz Alışveriş İmkanı ebaypaketim.com

BazKriz
Mesaj: 675

Gümrüksüz Alışveriş İmkanı ebaypaketim.com

Mesaj#1 » 2018 Eyl 19 12:13

Ebayinternet alışveriş sitesi alışverişlerde uluslararası dünyada oldukça sık tercih ediliyor. Türkiye'den Ebay Türkçe kullanımı ile alışverişlerini yapanlar Ebaypaketim ile istedikleri her ürünü getirmenin avantajını yaşıyorlar. Muadillerinin aksine Ebaypaketim internet sitemiz, Amerika üzerinden adres gösterme zorunluluğuna sahip değil ve öte yandan da üyelik ücreti gibi ücretlendirme talep etmeden Ebay alışverişlerinde güvenli bir hizmet sunuyor. Ebay alışverişleriniz Amerika Ebaypaketim servisimize ulaştığında alışveriş yapanlara bildirilerek yola çıkarılır ve Türkiye'ye güvenle ulaştırılır.
EbayPaketim İle Taksitli Alışveriş
Ebaypaketim ile yapılan alışverişlerde taksitli kullanım avantajı ile Ebay üzerinden alışveriş yapanlar ödeme konusunda da rahat bir sistem ile buluşuyor. Ürünleri gümrük sorunu olmadan Türkiye'ye gönderen Ebaypaketim ekibimiz, alışveriş ödemelerinde 3 taksite kadar taksitlendirme seçenekleri sunuyor. Öte yandan ödemelerde eft veya havale gibi ödeme seçeneklerini de Ebay alışverişlerinde kullanmaya imkân sunan Ebaypaketim şirketimiz, Amerikan Express güvencesi ile çalışıyor ve tüm alışverişlerde kusursuz işlem sağlıyor.
Güvenli Uluslararası Alışveriş
Yurt dışından yapılan alışverişlerde ebaypaketim.com internet sitemiz oldukça güvenli ve uluslararası standartlar ile uyumlu bir kargo hizmeti sunar. Öte yandan Ebay üzerinden yapılan açık artırmalara katılma imkânını da sunan Ebaypaketim internet sitemiz, yapılan her alışveriş için %100 güven veriyor ve aynı zamanda alışverişleri hızlı bir şekilde Türkiye'ye ulaştırarak adrese ulaştırıyor.
ebaypaketim.com

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt