Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Medyum Ali Şikayet

rree64
Mesaj: 53

Medyum Ali Şikayet

Mesaj#1 » 2019 Tem 08 20:36

Türkiye'de Hoca olduğunu iddia ederek insanların duygularını suistimal eden aynı zamanda paralarını alarak dolandıran bir çok kişi, medyum şikayet siteleri üzerinden şikayet ediliyor. İnsanlar yaşadıkları ruhsal sıkıntılar nedeniyle çağrıyı hocalarda ve Medyumlarda arıyor. Ancak bu konuda çare bulmak için gidilen birçok gitti gerçekten çok uzakta tamamen dolandırıcılık amacıyla iş yapıyor. Bu tür İnsanların yaptığı çalışmalarla ne yazık ki sonuca ulaşmak mümkün değil. Hem değerli zamanınızı hem de paranızı boşa harcamak istemiyorsanız kesinlikle bu tür insanlardan uzak durun. Çünkü onlara ulaştığınızda çare bulmak yerine daha zor durumların içine girebilirsiniz.

Şayet sitelerinde en çok şikayet edilen hocaları görebilirsiniz. Birçok kişi bunlarla işlem yaptığını ancak herhangi bir sonuç alamadığını söylüyor. Büyü yaptığını söyleyerek insanları dolandırdıkları ve kandırdıkları da iddialar arasında yer alıyor. Sahte hoca olarak adlandırılan bu şahıslar dini bilgiden çok uzakta tamamen hurafelerle işlem yapıyor. Eğer manevi anlamda sıkıntı yaşıyorsanız ve bunun çözümünü hocalar da aramak istiyorsanız bu isimlerden kesinlikle uzak durmanız da fayda var. Medyum Ali gibi dürüst güvenilir medyumlarla çalışmanız size yarar sağlayacaktır. Medyum Ali hakkında şikayet olup olmadığını da sitemizden takip edebilirsiniz.

https://www.medyumsikayet.org/medyum/medyum-ali-sikayet/

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt