Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Medyum Ali Güvenilir mi

rree64
Mesaj: 53

Medyum Ali Güvenilir mi

Mesaj#1 » 2019 Tem 08 20:49

Okuduğumuz bir habere göre kocasının kendisinden uzaklaştığını hisseden ve onu yeniden kendine aşık olarak görmek isteyen kullanıcı bir medyumla anlaşmış fakat medyum ona söz verdiği etkiyi sunmamıştır. Mağdur kadının parasının boşa gitmesi bir yana kocasını da kendisine yeniden aşık etmeyi başaramamıştır. Medyum şikayetleri diye arattığınız zaman bu ve bunun gibi pek çok örnekle karşılaşmanız mümkün zira piyasada kendini medyum diye tanıtıp aslında bununla alakası olmayan tonlarca insan bulunmakta. Bu konu artık işini gereğiyle yapan medyumları da rahatsız etmektedir. Zira düşünün ki dahili olduğunuz bir grup var ve bazı insanlar yüzünden siz de karalanıyorsunuz. Medyumların bu durumdan bir an önce kurtulmak için pek çok çabası söz konusu olmakta ve gözle görünür bir birleşim ortaya çıkmaktadır.

Pek çok medyum, medyumların adını temize çıkarmak ve işini hakkıyla yapan insanların değerinin bilinmesi adına farklı yöntemlere başvurmaktadır. Medyum Ali gibi alanında sevilen, sayılan ve işini hakkıyla gerçekleştiren medyumlar, insanları dolandırarak parasını alan medyumlar yüzünden kötü duruma düşmektedir. İnternette gerekli araştırmaları yaptığınızda Medyum Ali ve benzeri pek çok medyumun işini güzelce yaparak insanlara yardımcı olmaya çalıştığını gözlemleyebilirsiniz.

https://www.medyumsikayetleri.net/medyum/medyum-ali-gurses/

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt