Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Medyum Süleyman Hakkında Bilgi Edinin

rree64
Mesaj: 53

Medyum Süleyman Hakkında Bilgi Edinin

Mesaj#1 » 2019 Tem 08 22:18

Birçok kişinin manevi huzur bulmak amacıyla ve büyük umutlarla gittiği sahtekar medyumlar insanları dolandırmaya devam ediyor. Her insan hayatının bir döneminde manevi anlamda sorunlar yaşayabiliyor. Kendisine tıbbi anlamda bir çözüm bulamayan insanlar da hoca olarak tabir edilen medyumların kapısını çalıyor. Genellikle internetten bulunan ve telefonla iletişime geçmeden bu kişiler sizlere çeşitli büyüler ya da uygulamalar yaptıklarını söylüyor. Fakat kendilerine Hoca diyen bir kişi daha kesinlikle gerçek anlamda size bir işlem yapmıyor sadece sizin duygularınızı sömürerek paranızı alıyor. İnternette biraz araştırma yaptığınızda bu konuda çok fazla şikayet ve yorum olduğunu göreceksiniz.

İnsanların genellikle arkadaş tavsiyesi ya da internet üzerinden buldukları bu kişilerin dışında Medyum Süleyman gibi güvenilir kişilerde sorunlarınızın çözümünde size yardımcı oluyor. Süleyman hoca gibi güvenilir medyumlara ulaşmak ve bu sektördeki çürük insanları tanımak için sitemizi detaylıca inceleyebilirsiniz.

https://www.sahtekarmedyum.net/sahtekar/medyum-suleyman/

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt