Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Medyum Süleymana Güvenebilir miyim

rree64
Mesaj: 53

Medyum Süleymana Güvenebilir miyim

Mesaj#1 » 2019 Tem 08 22:50

Medyumlar insanların isteklerini yerine getirebilmek adına bir takım iksirler ve büyüler yapan kişilerdir. Latincede medium kelimesinin kökeninden gelen medyum kelimesi insanlarla ölüler arasındaki bağı oluşturan kişilere denmektedir. Ancak günümüzde internet sitelerinde ve gerçek hayatta kendini medyum diye tanıtan ancak bir şey bilmeyen sahte medyumlar oldukça yaygın bulunmaktadır. Bu kişilerden uzak durmak, onların tuzağına düşüp para kaptırmamak adına yapmanız gerekenler oldukça açıktır.

Öncelikle bir medyumla çalışmadan önce onun önceki müşterilerinin görüşlerini öğrenmelisiniz. Bu, o kişinin sizi dolandırma ihtimalini azaltacaktır. Daha sonra iletişim sırasında onun bilgi ve tecrübesini sınamalısınız. Bilgisinden ve tecrübesinden emin olmadığınız kişilere asla para göndermemelisiniz. Bunun sonucunda paranızı o kişiye kaptırabilir ve bir daha geri alamayabilirsiniz. Böyle bir durumda sadece para kaptırmakla kalmaz aynı zamanda gerçekleşmeyen hayallerinizle de ortada kalırsınız. Medyum Süleyman gibi işinin ehli kişilere ulaşmalı, isteklerinizi onlarla gerçeğe dönüştürmelisiniz. İşini bilen, bilge medyumlar sizlere bu noktada büyük destek sağlayacaktır. Arzularınızı ve isteklerinizi gerçekleştirmek size hayatınızın pek çok noktasında olumlu etki sağlayacaktır. Bu nedenle tercihinizi doğru olandan yana kullanmalısınız.

https://www.sahtemedyumlar.com/hoca/medyum-suleyman/

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt