Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Monitor Minor

thecreeper
Mesaj: 1339

Monitor Minor

Mesaj#1 » 2020 Şub 13 03:22

Monitor minör kullanımı oldukça kolay bir yazılım olurken son zamanda herkes trafından da kullanılmaya başlanıyor.

Monitor minör programın da canlı panel hizmetleri yer alır. Bu sayede canlı panel g ibi sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya neden olacak gelişmişlik özelliğinden de yararlanmaya başlayacaksınız. Bu uygulamayı isteyen ebeveynler çocuklaarını gözetlemek adına sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Bu sayede çocuklarının ne yapmış olduklarını da gözlemleme şansına da sahip olmaya başlayacaklar. Kullanımı oldukça kolay bir uygulama olduğundan dolayı da isteyen hemen herkes tarafından kolayca kullanılır. Her türlü cihazlardan da gözetlenebilme durumu söz konusu olduğunu da söyleyebiliriz. Eğer ki sizlern de bundan böyle bu t ür yazılıma ihtiyacınız varsa heme satın alma ypluna da başvurabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınızın en kısa süre içerisinde de karşılanmasını sağlamaya başlayacaksınız. Bu konuda sizlere yönelik olarak kaliteli bir hizmet sunulur. Dünyanın bakıldığı zaman ise en güçlü diyeb ileceğimiz ebevey n uygulaması olma özelliğine sahiptir. Bu sayede sizlerde artık çocuklarınızı takip ederek güvenliğin de sağlanmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Monitor Kullanın
Her geçen gün bu yazılımı kullananların sayısı bir hayli fazla artmaya başlar hale gelmiştir. Onlardan birisi de siz olabilirsiniz. Güvenliğin de bu tür yazılımlar aracılığı ile artık sorunsuz olarak sağlanmasına da yardımcı olacaksınız. Bir aylık ve daha fazla süreler boyunca satın alabilirsiniz. Fakat ben monitorminör bir deneyeyim diyenler için de 1 aylık olanları kullamaya başlamanız daha doğru olacaktır.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

Giriş  •  Kayıt