Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Saç Ekim Merkezi

thecreeper
Mesaj: 1215

Saç Ekim Merkezi

Mesaj#1 » 2019 Kas 28 03:32

Alanında uzman ekip ile hizmet vermekte olan poliklinik estetik operasyonlar konusunda özellikle hasta beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet sağlamaktadır.
İlerleyen yaşlarda özellikle sarkan göz kapağı nedeniyle ameliyatsız göz kapağı estetiği daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Ameliyatsız şekilde gerçekleştirilecek olan estetik operasyon konusunda uzman doktor gerekli hassasiyeti göstererek herhangi bir problem yaşanmadan operasyonun tamamlanmasını sağlamaktadır. Yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan problemin giderilebilmesi için gerçekleştirilecek operasyonlarda özellikle her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler için poliklinik içerisinde lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Farklı bölgelerde gerçekleştirilecek olan uygulamalar konusunda belirlenen lazer epilasyon fiyatları değişmektedir. Fiyatları incelemek ya da uygulamalar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeler dahilinde değişen fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirler. Ayrıntılı şekilde hazırlanmış olan içerikler üzerinden yapılacak incelemeler dahilinde site üzerinden istediğiniz farklı uygulamaların nasıl yapıldığı veya etkileri konusunda bilgi almanız sağlanmaktadır. Operasyonlar öncesinde daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden görüşme yapabilirler.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?
Saçlarda özellikle dökülme problemi yaşayan erkekler için gerçekleştirilecek olan saç ekimiyle sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Ense bölümünde bulunan güçlü saç köklerinin alınmasıyla dökülme yaşanan bölgelere ekimi sağlanmaktadır. Yapılacak olan uygulamalar için belirlenen sakal ekim fiyatları hasta taleplerine göre belirlenmektedir. Sık ya da seyrek şekilde yapılacak olan uygulamalar konusunda değişen fiyatlar üzerinden hizmet verilmektedir. En uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler site üzerinden taleplerini ileterek belirlenen fiyatlar konusunda bilgi alabilirler. Geniş hizmet kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmekte olan poliklinik dudak dolgusuyla özellikle yapısal olarak dudak yapısı zayıf olan kişilerde daha dolgun dudaklara sahip olunmasını sağlamaktadır. Uygulama için belirlenen dudak dolgusu fiyatları en uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Dudak yapısından özellikle zayıf olması durumunda estetik açıdan tatmin olmayanlar için gerçekleştirilecek olan dolgu uygulamaları ile daha dolgun ve gösterişli olması sağlanmaktadır. Operasyonun sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için uzman doktor tarafından gerekli hassasiyet gösterilmektedir.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt