Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Saç Ekimi

thecreeper
Mesaj: 1214

Saç Ekimi

Mesaj#1 » 2019 Kas 05 20:51

Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler için yapılacak olan saç ekimi veya saç gürleştirme operasyonları merkezde tamamen profesyonel şekilde yapılmaktadır. 
Saçlarda ön, orta ya da yan kısımlarda yaşanan dökülme problemi ile yapılacak olan uygulamalar için belirlenen saç ekimi fiyatları konusunda yapılacak olan görüşmeler dahilinde detaylı bilgi alınması sağlanmaktadır. Gür ya da seyrek şekilde yapılacak olan uygulamalar için belirlenen farklı fiyat seçenekleri ile işlem yapılması sağlanmaktadır. En uygun fiyatlar üzerinden hizmet almak isteyenler merkezi ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek gerekli kontrollerin yapılmasının ardından fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler.

Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde saç ekimi Ankara fiyatları özellikle seyrek saç yapısına sahip olanlar için yapılacak olan uygulamaların daha uygun fiyatlar üzerinden yapılmasını sağlamaktadır. Güncel olarak belirlenen fiyatlar kişiye göre hesaplama yapılmasını sağlamaktadır. Talep edilmesi durumunda yapılacak olan kontroller dahilinde uygun fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Uzman doktor tarafından gerçekleştirilecek olan saç ekimi özellikle ilerleyen yaşlarda yaşanan kellik sorununun çözülmesini sağlamaktadır. Steril ortamda gerçekleştirilecek olan uygulamalar sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan uygulamanın tamamlanması sağlanmaktadır.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt