Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Sağlık Api Servisleri

nullsix
Mesaj: 2790

Sağlık Api Servisleri

Mesaj#1 » 2021 Ağu 01 13:23

Sağlık Api Servisleri

Nosyapinin geliştirdiği ve hayatımıza pratik adımlar katan diğer yazılımları incelemek için Nosyapi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nosyapi.com internet sitemizde ilgili kişilerin ve şirketlerin yararlanabilmesi için farklı API servislerinin yanında SağlıkAPI servisi de vermekteyiz. Bu API de sağlık konusunda ihtiyaç duyduğunuz çeşitli servis sağlayıcı hizmetleri sunmaktayız. SağlıkAPI başlığı altında Nöbetçi Eczane API, Türkiye Eczaneleri API, Türkiye Aile Sağlığı Merkezleri Sağlık Ocakları API, Türkiye Hastane Listesi API, Türkiye Tıbbi Laboratuvar API, Türkiye Radyoloji Merkezleri API gibi farklı seçenekler sunuyoruz.

• Nöbetçi Eczane API : Tüm nöbetçi eczaneler hakkındaki bilgileri görebilirsiniz.
• Türkiye Eczaneleri API: Türkiye’de bulunan tüm eczanelerin bilgilerini ve iletişim numaralarını görebilirsiniz.
• Türkiye Aile Sağlığı Merkezleri Sağlık Ocakları API : Türkiye’de bulunan tüm Aile Sağlığı Merkezlerinin Sağlık Ocaklarının bilgilerini görebilirsiniz.
• Türkiye Hastane Listesi API: Türkiye’de bulunan tüm hastanelerin isim, konum, iletişim bilgilerinin görebilirsiniz.
• Türkiye Tıbbi Laboratuvar API: Türkiye’de bulunan tüm tıbbi laboratuvarların firma isimlerini, konum bilgilerini ve çeşitli iletişim bilgilerini görebilirsiniz.
• Türkiye Radyoloji Merkezleri API: Türkiye’de bulunan tüm tıbbi görüntüleme şirketlerinin isim, konum ve çeşitli iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Web sitemize Sağlık api linkinden ulaşabilir, dilediğiniz servis sağlayıcı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 28 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt