Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Semtrio Enerji Kimlik Belgesi

enesk001
Mesaj: 59

Semtrio Enerji Kimlik Belgesi

Mesaj#1 » 2019 May 15 00:27

Enerji Kimlik Belgesi, binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi, enerji kayıplarının önüne geçilmesi amacıyla binaların verimliliğini gösteren bir belge olarak tanımlanmaktadır. “5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu” ile zorunlu hale getirilen bu belge, yalnızca yetkili kuruluşlar tarafından verilmektedir.
Enerji Kimlik Belgesi verebilme yetkisi olan kuruluşlardan biri de Semtrio’dur. EKB uzmanlığı alan personeli ile bu alanda hizmet veren Semtrio, kendisine başvuruda bulunan yapı sahiplerine hızlı bir şekilde fiyat teklifinde bulunmakta ve başvurulara yanıt vermektedir. Bu sayede de Enerji Kimlik Belgesini hızlı bir şekilde hazırlayarak teslim edebilmektedir.
Semtrio’nun başvuru aşamalarına bakılacak olursa; yapı sahipleri telefonla ya da internet üzerinden fiyat teklifi almakta, hızlı bir şekilde proje hazırlanmakta, Enerji Kimlik Belgesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanmakta ve bu sayede belgeler hazır hale getirilmektedir.
Sizlerde binalarınız için Enerji Kimlik Belgesi almak isterseniz, 0216 807 02 48 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. https://www.semtrio.com/

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt