Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Siyamend Kaçmaz kim?

nullsix
Mesaj: 2342

Siyamend Kaçmaz kim?

Mesaj#1 » 2019 Tem 10 18:33

Siyamend Kaçmaz kim?

Son dönemlerde Türkiye’nin en tanınmış futbolcuları ile bu kadar yakın ilişki kuran ve nerden çıktı, kim bu? Diye merak edilen Sporcu Vizesi programının sunucu Siyamend Kaçmaz, aslında kim?

Sporcu Vizesi ile tanınmaya başlayan Siyamend Kaçmaz aslında bir gazeteci ve 2003 yılından bu yana Rusya’da yaşıyor. 1975 doğumlu. Ama 33-35 yaş gibi gösteriyor.

Futbolcular ve teknik direktörlerle olan arkadaşlığı ile biliniyor. NTV haber kanalına çok sık çıkıyor. Rusya’dan bildiriyor. Aklıma Reha Muhtar Atina’dan bildiriyor geldi :) O da Moskova’dan bildiriyor.

Rusya’nın da ilk Türkçe gazetesini basılı olarak çıkarıp tarihe geçmiş. İsminin anlamı aşk kahramanı imiş. Leyla ile mecnun gibi oda Siyamend ve Hatice diye Süphan dağında geçiyormuş.

Her ne kadar TRT Spor’da yayınlanan Sporcu Vizesi ile gündeme gelmiş olsa da aslında uzun yıllardır televizyonculuk yapan bir isim.

Sanırım biraz maddi durumu iyi lüks yaşıyor.

https://www.instagram.com/siyamendkacmaz/

Resim

Resim

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt