Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Takviye Gıdalar Nasıl Tercih Edilmelidir? protein34.com

BazKriz
Mesaj: 675

Takviye Gıdalar Nasıl Tercih Edilmelidir? protein34.com

Mesaj#1 » 2018 Şub 27 16:16

Takviye gıdaların son günlerde çok sayıda sporcu ve kişi tarafından tercih edilmesi piyasaya çok sayıda ürünün de sunulmasına neden olmuştur. Fakat tercihlerin doğru yapılması sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle çok sayıda kişi tarafından tercih edilen optimum nutrition bu ürünlerden biri olup bileşenlerinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde de tam not almaktadır.

Ürünün günlük kullanımı ile sağlıklı yollarla gerek duyulan protein ihtiyacı karşılanabilmektedir. Protein tozu ürünlerinin birçoğunun sağlıksız ortamlarda ve yan sanayi olarak üretildiği düşünülecek olursa seçim yapmanın önemi anlaşılacaktır. Son günlerde sıklıkla kullanılan mass gainer ise farklı bir nedenle genellikle kilo almak için kullanılan bir ürün olup herhangi bir sağlık sorununa maruz kalmadan kilo alabilmeyi sağlamaktadır. Bu nedenle çok sayıda sporcunun yanı sıra iştahsız insanlarında tercihleri arasında yer alan ürün kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır.

Bunun yanında günlük protein ve enerji ihtiyacını karşılamak isteyenlerin kullanabileceği özelliklerde üretilmiş olan hardline nutrition da tercih edilebilecek ürünler arasında yerini almış durumda. Bu ürün ile ise sadece protein ihtiyacı değil mineral ihtiyacını karşılamakta mümkün olabilmekte.
protein34.com

ledavrupa
Mesaj: 59

Re: Takviye Gıdalar Nasıl Tercih Edilmelidir? protein34.com

Mesaj#2 » 2020 Mar 24 16:40

Kesinlikle katılıyorum gidip merdiven altı üretim toz almayın tabi :D Ama en pahalı ürün en iyisidir diye birseyde yok son zamanlarda türk firmalarıda çok kaliteli ürünler üretiyorlar. Özellikle ronicin wheyleri içerik açısından cok zengin denenebilir

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt