Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları - Yaman Prefabrik

Kurumsal SEO
Mesaj: 11

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları - Yaman Prefabrik

Mesaj#1 » 2019 Mar 15 07:40

Görüntü olarak nefes kesici ve kullanış avantaj olarak en iyi sonucu gösteren prefabrik ev, yine uygun koşulların sonuçları ile birlikte karşınıza çıkıyor. Pek çok kişi için bu konuda yapılmış harcamaların kaliteli bir ortam için iyi bir yatırım olduğunu söyleyebiliriz. Hayalini kurduğunuz kaliteli bir ev için, prefabrik ev yapıları devreye girmiş durumda. Özellikle de zamanın getirdiği avantajlar ve gelişimin ortaya koyduğu sonuçlarla birlikte nitelikli prefabrik evleri, çok iyi bir proje karşılığı olduğunu söyleyebiliriz.

Prefabrik ev, pek çok kişinin ortak hayali olarak karşımıza çıkarken, yeni yapım teknolojisi ile birlikte çok hızlı ve olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Büyük bir dikkat ile oluşturulmuş kabiliyetin ortaya kurulma sonuçları, sizin için gerçekten mükemmel bir tek katlı prefabrik ev oluşturmaya devam etmektedir. Dıştan baktığınız zaman bu son dönemdeki modellerin gerçekten etkileyici tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz. İçten baktığınızda ise fonksiyonel bir prefabrik ev, en olmazsa olmazları burada prefabrik ev olarak karşınıza çıkmış olacaktır.

Prefabrik Ev Fiyatları

Tek katlı prefabrik ev fiyatları, 34.500 TL'den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Bu fiyata 40 metrekare prefabrik ev yaptırmanız mümkündür. Tek katlı evlerde 166 m2 alana kadar projesini çizdiğimiz prefabrik ev modellerimiz mevcut. Yaman Prefabrik olarak bu konularda özellikle müşterilerimizin isteklerini dikkate alıyoruz. Bundan dolayı 2 tane kampanyalı ev satışa sunduk. Bunlar 70 m2 ve 80 m2 lik evlerdir. Fiyatları sırasıyla 47.200 TL ve 52.750 TL'dir. Tek katlı prefabrik ev fiyatlarına https://www.yamanprefabrik.com/prefabrik/tek-katli-prefabrik-ev-fiyatlari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve dayanıklı yapı teknolojisi ile birlikte özellikle doğal afetler konusunda hiçbir endişeniz olmuyor. Depreme dayanıklı bu nitelikli sistem sayesinde, gece gündüz insanların kendini emniyette hissettiğini söyleyebiliriz. Çok fazla ağır olmayan ve gelişmiş yapı tekniği kullanılan yöntem ile birlikte, insan hayatının önemli projelerinden biri karşımıza çıkmıştır. Prefabrik ev ile birlikte bu süreci çok daha dikkatli bir şekilde takip etmek gerekmektedir. Elde ettiğiniz başarılı ve olumlu sonuçlarla birlikte, insanların yaşam kalitesine yapılan katkıyı burada daha net görmek mümkün oluyor.

Firma adı: Yaman Prefabrik
Adres: Cumhuriyet mah. Güney Yan Yol cd. no: 24 Kocaeli-Gebze

Resim

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt