Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Türkiye'nin En İyi DJ Performansı

thecreeper
Mesaj: 1209

Türkiye'nin En İyi DJ Performansı

Mesaj#1 » 2020 May 19 05:56

DJ olmak sadece istemekle olacak bir şey değildir. Bu meslek hem yetenek, hem donanım hem de yüksek bir fiziksel performans gerektiriyor. Yoksa DJ olmak sadece bir kabinin içinden önceden belirlenen parçaları çalmaktan daha komplike ve yetenek gerektiren bir durumdur. Sitemizde son dönemin en iyi ve en yetenekli Türk dj'i olarak gösterilen ve performansı ile dikkat çeken Serdar Atalay'ın bu meslek ile ilgili sunduğu bilgi, birikim ve tüyoların yer aldığı blog yazılarını okuyabilirsiniz. Bu sayede bu mesleği yapmak isteyenler konuya çok daha bilinçli bir şekilde yaklaşıyor. Site bünyesinde DJ mesleği ile ilgili olarak aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Sitenin sürekli güncellenen ve her gün bir yeni eklenen blog bölümünde bu meslekle ilgili oldukça önemli bilgi ve deneyim yazılarına da tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Son Müzik Teknolojileri
DJ mesleğinde başarı için yetenek kadar müzik teknolojisi ve donanımının da son derece etkili bir şekilde kullanılması gerekiyor. Site bu anlamda iyi dj olmak için gerekli tüm müzik teknolojilerini sizlere sunuyor. Site bünyesinde Serdar Atalay tarafından yılın en popüler ve en etkili müzik teknolojilerinin ne olduğu ve bu teknolojilerin nasıl etkin kullanılacağına yönelik çok sayıda blog yazısı yer alıyor. Sitenin sürekli gelişen yapısı sayesinde dj mesleği ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt