Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Turcert Belgelendirme turcert.com

BazKriz

Turcert Belgelendirme turcert.com

Mesaj#1 » 2018 Kas 29 01:16

Firmamız yerli sermaye ile kurulmuş ve yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, eğitim hizmetleri, muayene hizmetleri veren bir belgelendirme kuruluşudur. Kurum ve kuruluşların yönetim sistemlerinin standartlara uygun olması ve ürünlerini belirlenen standartlara göre üretmelerini sağlamak için belgelendirme yapılmaktadır. Firmamız, ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından uygulanan standartlara göre belgelendirme çalışmaları yapmaktayız.
Ürün Belgelendirme
Avrupa Birliği ülkeleri tarafından ürünlerin standartlarının belirlenmesi için çeşitli standartlar belirlenmiştir. Bu standartlara göre ürünlerin üretildiğini göstermek için ürünler üzerine CE işareti konulmaktadır. Avrupa dışında bulunan ülkelerde ürettikleri ürünleri Avrupa Birliği ülkelerine satabilmeleri için, ce belgesi sahibi olması zorunludur. Bu belge Avrupa'ya uygunluk belgesi anlamına gelmektedir. Tüm üretici firmalar üretimlerini bu standartlara uygun olarak yapmak zorundadırlar. Avrupa Birliği ülkeleri arasında dolaşımda bulunan tüm ürünlerde ce ibaresinin bulunması zorunludur.
Standartlar
İslam dininde bazı ürünlerin tüketilmesi inançlara aykırıdır ve haramdır. Helal belgesi üretilen ürünlerin dini inançlara üretildiğini göstermektedir. Firmamız tarafından, kurumların üretimleri denetlenerek, dini inançlara göre, helal standartlarında yapıldığına dair belgelendirme yapılmaktadır. Ayrıca kuruluşların, bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin standartlara uygunluğu denetlenmekte ve İSO 27001 belgesi verilmektedir. Bilgi güvenliği bir kuruluşun faaliyetlerini yürütebilmesi için büyük önem taşımaktadır. Bilgi güvenliği yönetim sistemi standartları ile oluşabilecek güvenlik risklerinin tespit edilmesi ve ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Tüm belgelendirme hizmetlerimizi turcert.com resmi internet sitesi adresimizden takip edebilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 7 misafir

Giriş  •  Kayıt