Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Yangın Merdiveni Satın Alın

thecreeper
Mesaj: 1214

Yangın Merdiveni Satın Alın

Mesaj#1 » 2019 Kas 07 18:47

Yangın ortaya çıktığı zaman insanlar dışarı çıkabilmek için çıkış merdivenlerine yönelir. Bina içerisinde bulunan merdiven yangın esnasında ısı ve alevlere maruz kalmasından dolayı tahliyede büyük sıkıntılar ortaya çıkarır. Bina içerisinde merdivenlerden insanlar geçemediklerinden dolayı mahsur kalabilir. Buda ciddi can kayıplarına olabilir. Tahliye işinin kolayca yapılması için yangın merdivenlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yangına ve ısıya karşı dayanıklı olan bu sistemler sayesinde bina üzerinde yangın olsa bile yangın merdivenlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yangın, hem açık hem de kapalı alanlarda ciddi mal ve can kayıplarına neden olabilir. Yangın bir çok farklı nedenden dolayı çıkabilir. Bu nedenle yangına karşı gerekli önlemlerin alınması gerekir. Pek çok kişi yangın sorunu başlarına gelmeden gerekli önlemleri almamaktadır. Fakat bu durum ölümle sonuçlanabilecek bir hataya davetiye çıkarabilir. Yangın merdiveni sizleri yangından koruyacak en önemli güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Yangın sırasında binaların güvenli bir şekilde boşaltılması son derece önemlidir Bu merdiveni yangın aranızda bir set oluşturarak, binadan güvenli tahliyenizi sağlar. Farklı alanlara göre tasarlanmış yangın merdiveni İzmir çeşitlerine internet adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Yangın merdiveni Çeşitleri
Ucuz Yangın merdiveni sistemleri özelliklerine göre farklı dallara ayrılmaktadır. 60 - 90 - 120 dakika dayanıklı yangın merdiveniı bina özelliklerine göre uygulanır. 120 dakika dayanıklı yangın merdiveniı daha çok büyük yanıcı yer aldığı bölgelerde kullanılır. Diğer alanlarda daha çok 90 dakika dayanıklı yangın merdiveniı tercih edilmektedir. Hangi bölgelerde yangın merdiveni modelinin kullanılacağı yönetmelikte açıkça belirlenmiştir. Yangın merdiveniı konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgileri kolayca alabilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana yangın merdiveniı konusunda imalat ve satış işlemlerini yürütüyoruz. Uzman ekibimiz ve üretim alanımızla beraber yeni nesil ürünleri sizlerle bir araya getiriyoruz. Yangın merdiveniı konusunda farklı ürün kategorileri ile sizlerin karşısına çıkan yangın merdiveni firmamız internet adresi üzerinden kaliteyi sizlerin ayağına getiriyor. Firmamız buradan yaşam güvenliğine maksimum çözümler üretmeye devam ediyor. Türkiye'nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanlarını üreterek can güvenliğinizi korumaya devam ediyoruz. En uygun yangın merdiveni fiyatlarını burada bulabilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt