Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Yumurta Kodlama Makinası ve Özellikleri

thecreeper
Mesaj: 1471

Yumurta Kodlama Makinası ve Özellikleri

Mesaj#1 » 2020 Kas 19 00:29

Firmamız, uzun zamandır yurt içinde ve yurt dışında yumurta çiftliklerine makine satışı yapan Türkiye'nin önde gelen firmalarından birisidir. Yumurta çiftliklerinde ihtiyaç olan tüm yumurta tasnif, kodlama ve paketleme sistemlerine dair makinaları bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Ülkemizde birçok yumurta makinasına öncülük eden ve aldığı patentli ürünleri birçok yumurta çiftliğine satan firmamız, bu konuda öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Her zamana ileri teknolojiyi ön planda tutmuş ve kaliteli işler çıkarmaya özen göstermiştir. Tasarlanan makinaların kolay kullanımlı olması, temizlenmesinin kolay olması gibi tüm özelliklere dikkat edilmektedir. Firmamız başta yurt içi olmak üzere birçok Avrupa, Asya ve Balkan ülkelerine yumurta makinası satışı yapmaktadır.

Yumurta Tasnif ve Toplama Makinası Satışı
Firmamız bünyesinde satışa tutulan yumurta toplama makinaları, ileri teknolojiye sahiptir. Aynı zamanda kolay kullanımından dolayı hiçbir zorluk çekmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yumurta yazıcısı olarak ta bilinen yumurta kodlama makinaları, yumurtalara temas etmeden saymakta ve yumurtaları kodlamaktadır. Yumurta dizgi kapasitesi yüksek olan makinalarımız, mümkün olduğu kadar sessiz çalışır ve minimum düzeyde enerji harcar. Yüksek kaliteye sahip olan ve uzun ömürlü parçaları garantilidir. Hızı yüksek bile olsa hassas yumurta tutuşu sayesinde yumurtalarınıza hiçbir zarar vermez. Yumurta çiftliklerinizde ihtiyacınız olan tüm makinaları satın alabilir ve işleriniz çok kolay ve pratik bir şekilde profesyonel olarak yürütebilirsiniz.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

Giriş  •  Kayıt