Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Ronic Nutrition Supplementleri

ledavrupa
Mesaj: 61

Ronic Nutrition Supplementleri

Mesaj#1 » 2020 May 09 15:28

Ronic Nutrition

STB Gıda; sektördeki tecrübesini Ronic Nutrition markası adı altında bütünleştirerek, sporcuların beklentilerine ve ihtiyaçlarını yönelik çözümler üretmekte ve sektöre yönelik yepyeni bir soluk kazandırmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda firma kurucularının spor faaliyetlerinin içerisinde olması sporcuların beklentilerini daha iyi anlamaları ve ihtiyaçları noktasında kompleks çözümler üretmeyi kolaylaştırmaktadır. Ronic Nutrition kendisine has formülüyle güçlü bir marka olma yolunda emin adımlarla büyümeyi hedeflemektedir.


Ronic Nutrution ürünleri Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliğine uygun olarak STB Gıda tesislerinde üretilmektedir. Tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile üretimini gerçekleştirmekte ve ürünlerin üretiminde kullandığı hammaddeleri önde gelen dünya lideri markalar ve en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan temin etmektedir. Ürünlerin muhteviyatında hiçbir şekilde domuz yağı veya domuz katkıları kullanılmamaktadır.


STB bünyesindeki "Kalite Güvence Sistemi" mantığı, "kusursuz ürün ve hizmet üretimine ulaşma çabası" üzerine kurgulanmış, Kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedef haline gelmiştir.

Ronic Nutrition markasının temelleri "kalite kontrol" ve "Ar-Ge" üzerine kurulmuştur. Hızla gelişen ve karmaşıklaşan gıda sektöründe, tüketiciye yönelik doğru ve net bilgi akışını sağlayarak şekillendirdiği ürünleri ile sektörde öncü olabilmek ve mevcut gıda düzenini bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için çalışır.

Daha verimli, daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler geliştirmek adına sergilediği çabanın, marka prestijin korunmasına ve kalıcı başarıya ulaşılmasına da katkı sağlayacağına inanır. Sporcu gıdaları pazarının ihtiyaçlarını yakından gözlemleyerek, profesyonel Ar-Ge ekibi aracılığıyla ürünlerini geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürür.
Ürün grubunun yaşayan, devamlı gelişen ve gereksinimleri değişen ürünler olması sebebiyle Ronic Nutrition, Ar-Ge yatırımlarıyla gelişen, yenilikçi bir markadır.

http://www.ronicnutrition.com.tr/ronic- ... umsal/127/

“Spor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt