Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Ayşegül Göktanır ¦ Üsküdar

Kemal Kara 34
Mesaj: 3

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Ayşegül Göktanır ¦ Üsküdar

Mesaj#1 » 2018 Oca 31 11:19

Diyetisyen Ayşegül Göktanır, 1963 yılında Ankara’da doğmuştur.Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü tamamlayandiyetisyen Ayşegül Göktanır 2014 – 2015 dönemi içinde; Acıbadem Üniversitesi Spor Diyetisyenliği, İstanbul Medipol Üniversitesi Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Tip 1 Diyabette Beslenme ve Karbonhidrat Sayımı ile İstanbul Medipol Üniversitesi Bariatrik Cerrahide Beslenme Yaklaşımı ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kurslarını tamamlamıştır.

Resim

Kişiye özel beslenme programları hazırlayan, Gentest Diet ve Pinner Test uygulayıcısı olan Diyetisyen Ayşegül Göktanır, 2015 yılından bu yana kendi kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Şimdilerde üsküdar diyetisyen özel kliniğinde siz değerli misafirlerini ve danışanlarını ağırlamaktadır. Sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekmek için ‘’Her şeyin başı sağlık, sağlığın başlangıcı sofralarınızdır.’’ mottosuyla kurduğu Değişen Sofralar’da beslenme üzerine yazılar yazmaktadır.

Uzmanlık Alanları – Diyetisyen Ayşegül Göktanır

- Nutrigenetik
- Bariatrik Cerrahi
- Gentest Diet
- Pinner Test
- Hamilelik Döneminde Beslenme
- Gebelik Sonrası Beslenme
- Sporcu Beslenmesi
- Bireysel Beslenme
- Hastalıklarda Beslenme

Kaynak: https://www.diyetuzmani.com.tr

“Sağlıklı Yaşam” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt