Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Sayısal Loto Sonuçları Lotokazan Farkıyla Karşınızda

bunge
Mesaj: 81

Sayısal Loto Sonuçları Lotokazan Farkıyla Karşınızda

Mesaj#1 » 2018 Nis 16 22:36

Sayısal loto hepimizce bilinen ve oynadığımız şans oyunu türevlerinden biridir. 5 sonucun yanında bir de + olarak 1 sayı daha gelmesi ile beraber ikramiye kazancının sağlanabildiği ve algoritma felsefesi yönünden oldukça basit bir yönü olan oyundur denilebilir. Peki türkiyede milyonlarca insan tarafından oynanan bu oyunun sonuçlarını en net, en hızlı ve sade şekilde nereden öğrenebilirim ? diye kendimize sormuyormuyuz. Eskiden teletex gibi veya televizyon gibi kanallar üzerinden sonuçları öğrenirdik. Ama şimdi sayısal loto sonuçlari internet üzerinden öğrenilebilme gibi bir olanakla karşı karışıyayız.

Nasıl mı ? cevabı elbette çok basit. İlk olarak google arama motoruna giriyoruz ve sonrasında arama kısmına www.lotokazan.com yazıyoruz. Karşımıza gelen web sitesine giriş yapıp sonrasında o günün tarihi artık her neyse sayısal loto sonuçları ile beraber kuponumuzu karşılaştırıyoruz. İşte bu kadar basit.

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt