Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Meme Dikleştirme Ankara | HLC Estetik Cerrahi Merkezi

bunge
Mesaj: 81

Meme Dikleştirme Ankara | HLC Estetik Cerrahi Merkezi

Mesaj#1 » 2018 Nis 17 00:13

Özellikle bayanlar toplum içerisine çıkarken bazı şeyleri kusur görerek çıkıyorlar buna emin olmanızı isteriz. Ne gibi ? diye soracak olursanız şöyle cevap verelim, göğüsler zaman içerisinde deforme olup yaşlandıkça aşağı doğru sarkmalar meydana gelebiliyor. Buda ister istemez bayanlar için büyük bir problem olarak görülüyor. Meme dikleştirme ameliyatlarını birçok yerde görüyor ve duyuyoruz piyasada. Halk arasında da meme dikleştirme operasyonlarına dair birçok öneri tavsiye ve sohbetler yapılmakta.

Meme dikleştirme ankara şehrinde de aynı şekilde çok talep gören bir operasyon türü. Gen kızlarımız veya olgun hanımefendiler hemen hemen her yaştan bu cerrahi işlemi yaptırmak isteyen insan Hlc estetik cerrahi merkezine akın ediyor. Kendileriyle temasa geçmek isteyenler için https://www.hlc.com.tr/meme-diklestirme/ web sitesi üzerinden gerekli iletişim bilgilerini görebilirler.

Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Merkezi

Resim

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 6 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt