Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

DLL: Dynamic Link Library

nullsix
Mesaj: 1741

DLL: Dynamic Link Library

Mesaj#1 » 2018 May 17 19:50

DLL: Dynamic Link Library
DLL (Devingen Link Kütüphanesi), windows uygulamalarının paylaşımlı kitaplık denilen dosyalarının bünyesinde yer alan uzantılardır. Bu kütüphane genellikle dosya uzantılarını içerisinde barındırmaktadır. Bu eklentilerin çalışma sistemi windows exe dosyaları ile aynıdır lakin bu dll dosyaları farklı olarak en ufak hatada windows işletim sistemini kurtarılması güç biçimde bozabilmektedir. Türkiye^'de bu uygulamaların paylaşımının yapıldığı epey fazla site vardır. Bunların içerisinde en önce çıkanı ise dll.gen.tr'dir.

Dll.gen.tr Hakkında
dll.gen.tr yabancı dilde pek çok dll paylaşım kaynağının bulunmasına rağmen Türkçe bir web sitesinin olmamasından yakınan birkaç girişimcinin bir araya gelerek oluşturmasıyla kullanıcılarla buluşmuştur. Sitede her dll dosyası yer alırken bu dosyalar üzerinden dll indir işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Eğer sizin de bilgisyarınızda eksik bir dll dosyası varsa hemen tıklayın ve siteye gitmiş olun:)

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron

Giriş  •  Kayıt