Türkiyenin en kapsamlı forum/yorum portalı olacak olan sitemize katkıda bulunmak ister misiniz? Moderatorler/Yöneticiler aramaktayız. BİZE YAZIN >>

Diyanet Haberlerine Tek Çatı Altında dingorevlileri.com.tr

BazKriz
Mesaj: 675

Diyanet Haberlerine Tek Çatı Altında dingorevlileri.com.tr

Mesaj#1 » 2018 Eyl 12 14:13

Toplumumuzda din konusunda birçok fikir ortaya atılıyor. Ancak gerçek bilgileri yalnızca okuyarak öğrenmek gerekir. İnternet ortamında sizler için kurmuş olduğumuz dingorevlileri.com.tr adresinde, gerçek ve yazılı kaynaklardan dini haber ve konuları anlatılmaktadır. Dinimizi öğrenmek, konunun uzmanlarından bilgi almak ve din görevlileri aracılığı ile gerçek bilgiye ulaşmayı sizlere sunuyoruz. Sitemizin içeriğini, tüm Türkiye'deki din alanındaki eleman alımları, konular ile ilgili açıklamalar, devlet yetkililerinin din konularındaki tutumları ve müftülük haber hakkındaki detaylar oluşturuyor. Sade ve anlaşılır haberlerimiz ile kaliteli din bilginlerimizin yorumu ile din hakkındaki net haberlere ulaşabilirsiniz.
Gerçeği Öğrenmek
Kulaktan dolma bilgileri, başka kişilerle konuşarak tartışmak yerine gerçek bilgileri anlayarak, tartışma ortamı yaratmadan net olarak öğrenmek ve başkalarına öğretmek için din gazetemizi okumalısınız. Sürekli güncellenen dopdolu konularımız ile sizlere diyanet haber içeriğini sunuyoruz. Yetkili mercilerden açıklanan, resmi gazetede yayınlanan din alanında kamu görevlisi alımları hakkındaki bilgileri gazetemizden öğrenebilirsiniz.
Diyanetten Haberler
Sitemiz içeriğinde müftülük ve diyanet açıklamaları yer almaktadır. Aynı zamanda gazetemize ulaşarak, din konusunda yorumlarda bulunabilir, kafanıza takılan din bilgilerinizde eksiklik hissettiğiniz konular ile ilgili gazetemiz yorumcularına soru sorabilirsiniz. Gazetemizin içeriğine reklam vererek ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gazetemiz ile irtibat kurarak gönüllü din eğitmeni veya Kuran kursu hocalığı yapabilirsiniz. Kuran-ı Kerim'in öğretme ve öğrenme esaslarını gazetemizden öğrenebilirsiniz. Tüm ayrıntı ve bilgileri gazetemiz sayfalarında sizler için yayınlıyoruz.
dingorevlileri.com.tr

“Site Tanıtımları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Giriş  •  Kayıt